Motorok
Igarashi 33GN2738-132-GV-5 50:1 Meghajtó motor 12 V
Gyártó: Igarashi
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Igarashi 33GN2738-132-GV-5 50:1 Meghajtó motor 12 V
Termékazonosító: 15191
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Méret | (Ø x Ma) 33 mm x 33 mm |
|---|---|
| Átmérő | 33 mm |
| Magasság | 33 mm |
| Hossz | 57.8 mm |
| Szélesség | 33 mm |
| Névleges feszültség | 12 V |
| Tartós fordulatszám | 85 fordulat/perc |
| Tartós áram | 0,38 A |
| Üresjárati fordulat | 110 fordulat/perc |
| Üresjárati áram | 0,10 A |
| Névleges feszültség | 12 V |
| Fordítás | 50:1 |
| Hajtómű | 50:1 |
| Tengely hossz | 9.5 mm |
| Tengely Ø | 5 mm |
| Üzemi feszültség | 6 - 15 V |
| Csúcs forgatónyomaték | 0.6 Nm |
| Üresjárati fordulatszám (1,5V) | 110 fordulat/perc |
| Súly | 125 g |
| Termék típus | Meghajtó motor |
| Termékazonosító | 15191 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Igarashi |
| Cikkszám | 244023 |
| Súly | 155 g |
| Vonalkód | 4016138389531 |
Az RC modellépítés lényege az aprólékos részletekben és a minőségi alkatrészekben rejlik. A megfelelő motorral pedig igazi élményt nyersz! Motrax, Igarashi, Modelcraft és Reely márkák széles választékából megtalálhatod a tökéletes motort a modellhez. Benzinmotoroktól az áttételes modellekig, 12V-os vagy nagyteljesítményű motorokig - minden igényt kielégítünk.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.