Hall érzékelők
ifm Electronic Mágneses mező érzékelő MK5101 10 - 30 V/DC Mérési tartomány: +2.8 mT (max) M8, 3 pólusú
Gyártó: ifm Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ifm Electronic Mágneses mező érzékelő MK5101 10 - 30 V/DC Mérési tartomány: +2.8 mT (max) M8, 3 pólusú
Termékazonosító: 848215
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 28 990 Ft/db)
28 990 Ft
| Gyártói szám | MK5101 |
|---|---|
| Üzemi feszültség (min.) | 10 V/DC |
| Max. üzemi feszültség | 30 V/DC |
| Üzemi feszültség | 10 - 30 V/DC |
| Csatlakozó | M8, 3 pólusú |
| Kábelhossz | 30.00 cm |
| Mérési tartomány (max.) | +2.8 mT |
| Mérési tartomány | +2.8 mT (max) |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Védelmi típus | IP65 |
| Védelmi típus | IP67 |
| Hossz | 25.3 mm |
| Szélesség | 5 mm |
| Magasság | 6.5 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 25.3 x 5 x 6.5 mm |
| Termék típus | Mágneses mező érzékelő |
| Termékazonosító | 848215 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ifm Electronic |
| Cikkszám | 675708 |
| Súly | 12 g |
| Vonalkód | 2050001794093 |
Hall érzékelőinkkel pontosan és megbízhatóan detektálhatja a mágneses mezők jelenlétét és változását. A TRU COMPONENTS, Honeywell SPS és ifm Electronic márkájú hall érzékelők széles skáláját kínáljuk, melyek tökéletesen megfelelnek lineáris vagy omnipoláris alkalmazások számára. Válassza ki a Tru Components AH3503, AH3661 DIP vagy AH49E típusú hall szenzorok közül és oldja meg érzékelési feladatait.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.