Ipari átfolyásmérő és töltési szint érzékelő
ifm Electronic Átfolyásmérő érzékelő SL5101 SL5101 1 db
Gyártó: ifm Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ifm Electronic Átfolyásmérő érzékelő SL5101 SL5101 1 db
Termékazonosító: 880811
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 72 990 Ft/db)
72 990 Ft
| Gyártói szám | SL5101 |
|---|---|
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Kábelhossz | 2.00 m |
| Érintkező típus | 1 záró |
| Védelmi típus | IP65 |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Max. környezeti hőmérséklet | +50 °C |
| Hossz | 140 mm |
| Átmérő | 23 mm |
| Méret | (Ø x H) 23 mm x 140 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Átfolyásmérő érzékelő |
| Termékazonosító | 880811 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ifm Electronic |
| Cikkszám | 675703 |
| Súly | 189 g |
| Vonalkód | 2050001794048 |
Ipari átfolyásmérők és töltési szint érzékelők széles választékát kínáljuk a legmegbízhatóbb márkákból, mint például a Badger Meter, Endress+Hauser, Apollo Ultrasonic, ORBIS Zeitschalttechnik és SecuTech. Ezek az eszközök tökéletesek folyadékok áramlásának mérésére, valamint tartályokban tárolt anyagok szintjének felmérésére.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.