Ipari induktív közelítés érzékelők
ifm Electronic Induktív közelítés kapcsoló M8 Síkba nem építhető PNP, NPN IE5345
Gyártó: ifm Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ifm Electronic Induktív közelítés kapcsoló M8 Síkba nem építhető PNP, NPN IE5345
Termékazonosító: 880810
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 37 990 Ft/db)
37 990 Ft
| Gyártói szám | IE5345 |
|---|---|
| Üzemi feszültség (min.) | 10 V/DC |
| Max. üzemi feszültség | 30 V/DC |
| Üzemi feszültség | 10 - 30 V/DC |
| Kimenetek | PNP |
| Kimenetek | NPN |
| Kábelhossz | 2.00 m |
| Kapcsolási távolság (max.) | 5 mm |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Beépítési mód | Síkba nem építhető |
| Méret | M8 |
| Ház anyaga | Sárgaréz |
| Érintkező típus | 1 záró |
| Védelmi típus | IP65 |
| Hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Hőmérséklet (max.) | 60 °C |
| Hossz | 35 mm |
| Átmérő | 8 mm |
| Méret | (Ø x H) 8 mm x 35 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Kapcsolási frekvencia | 700 Hz |
| Típus | IE5345 |
| Termék típus | Induktív közelítés kapcsoló |
| Termékazonosító | 880810 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ifm Electronic |
| Cikkszám | 675702 |
| Súly | 44 g |
| Vonalkód | 2050001794031 |
Ipari induktív közelítés érzékelőinkkel biztosíthatja az automatizációban szükséges pontos és megbízható jelzést. A Datalogic, TRU COMPONENTS, ifm Electronic, Schneider Electric és Siemens márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.