Kábelteszterek | Vezetékvizsgálók
Üvegszál ellenőrző készülék VFF5 Trend Networks VFF5
Gyártó: IDEAL Networks
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Üvegszál ellenőrző készülék VFF5 Trend Networks VFF5
Termékazonosító: 927544
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 145 990 Ft/db)
145 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma) 32 mm x 220 mm |
|---|---|
| Súly | 180 g |
| Magasság | 220 mm |
| Szélesség | 32 mm |
| Gyártói szám | VFF5 |
| Termék típus | Üvegszál ellenőrző készülék |
| Termékazonosító | 927544 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | IDEAL Networks |
| Cikkszám | 619121 |
| Súly | 415 g |
A kábelteszterekkel és vezetékvizsgálókkal könnyedén ellenőrizheti az elektromos kábelek integritását. A Fluke Networks, Voltcraft, Softing, Trend Networks és IDEAL Networks márkák széles választéka biztosít egy megfelelő eszközt minden igényhez. Koax kábel teszteléstől a LAN hálózati kábel tesztelésen át, BNC csatlakozókhoz való vezetékvizsgálatig – megtalálhatja a megfelelő eszközt a szakadásvizsgálattól kezdve az áramköri hibák felderítéséig.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.