Kábelátvezetők, lezáródugók
Icotek 31392.900 Kábelátvezető Hajlított Fekete 1 db
Gyártó: Icotek
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Icotek 31392.900 Kábelátvezető Hajlított Fekete 1 db
Termékazonosító: 849049
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Jellemzők | Hajlított |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Hossz | 97 mm |
| Szélesség | 92 mm |
| Magasság | 56.8 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 97 x 92 x 56.8 mm |
| Rögzítési furat | M40 |
| Védelmi típus | IP54 |
| Halogénmentes | Nem |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 31392.900 |
| Gyártói szám | 31392.900 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kábelátvezető |
| Termékazonosító | 849049 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Icotek |
| Cikkszám | 1196281 |
| Súly | 106 g |
| Vonalkód | 2050002260986 |
A kábelátvezetők és lezáródugók segítségével rendszerezheti és védi a kábeleket, biztosítva a professzionális és biztonságos szereléshez szükséges stabilitást. Icotek, PB Fastener, TRU COMPONENTS, HellermannTyton és Wiska márkák széles választékából kiválaszthatja a megfelelő megoldást furatba nyomható műszerlábakkal, kábelcsatornákkal vagy lezáródugók formájában.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.