Sűrített levegő készülék-tartozékok
ICH 20801 Szűkítő csap Belső menet 1/8 Külső menet R1/8 1 db
Gyártó: ICH
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ICH 20801 Szűkítő csap Belső menet 1/8 Külső menet R1/8 1 db
Termékazonosító: 846838
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 315 Ft/db)
315 Ft
| Gyártói szám | 20801 |
|---|---|
| Készülékhőmérséklet (max.) | 150 °C |
| Külső menet | R1/8 |
| Belső menet | 1/8" |
| Max. üzemi nyomás | 60 bar |
| Termék típus | Szűkítő csap |
| Termékazonosító | 846838 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ICH |
| Cikkszám | 584637 |
| Súly | 10.4 g |
| Vonalkód | 2050001273079 |
Sűrített levegős szerszámok kiegészítői és tartozékai itt megtalálhatók! ICH, Aerotec, Einhell, Metabo és Hazet márkák széles választékából válogathat. Sűrített levegő készleteket, tömlőcsatlakozókat, csatlakozókat és más fontos alkatrészeket kínálunk, hogy a munkád gördülékenyen menjen.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.