Szigetelő ragasztószalagok
ICH Záródugók 30155 1 db
Gyártó: ICH
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ICH Záródugók 30155 1 db
Termékazonosító: 846833
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 290 Ft/db)
1 290 Ft
| Gyártói szám | 30155 |
|---|---|
| Készülékhőmérséklet (max.) | 150 °C |
| Tartalom | 1 db |
| Belső menet | 1/2" |
| Anyag | Sárgaréz |
| Max. üzemi nyomás | 60 bar |
| Termék típus | Záródugók |
| Termékazonosító | 846833 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ICH |
| Cikkszám | 584580 |
| Súly | 33 g |
| Vonalkód | 2050001272980 |
Szigetelő ragasztószalagok széles választékával állunk rendelkezésére a TRU COMPONENTS, 3M, HellermannTyton és TOOLCRAFT márkák termékei között. A poliamid fóliából készült szigetelő szalagok tökéletesen alkalmasak elektromos berendezések szigetelésére, kábelek védelmére és egyéb ipari felhasználásokra. Válasszon a különböző szélességekben és hosszakban kapható termékekből, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.