Szigetelő ragasztószalagok
ICH Záródugók 30154 1 db
Gyártó: ICH
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ICH Záródugók 30154 1 db
Termékazonosító: 846832
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 865 Ft/db)
865 Ft
| Gyártói szám | 30154 |
|---|---|
| Készülékhőmérséklet (max.) | 150 °C |
| Tartalom | 1 db |
| Belső menet | 3/8" |
| Anyag | Sárgaréz |
| Max. üzemi nyomás | 60 bar |
| Termék típus | Záródugók |
| Termékazonosító | 846832 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ICH |
| Cikkszám | 584566 |
| Súly | 17 g |
| Vonalkód | 2050001272966 |
Szigetelő ragasztószalagok széles választékával állunk rendelkezésére a TRU COMPONENTS, 3M, HellermannTyton és TOOLCRAFT márkák termékei között. A poliamid fóliából készült szigetelő szalagok tökéletesen alkalmasak elektromos berendezések szigetelésére, kábelek védelmére és egyéb ipari felhasználásokra. Válasszon a különböző szélességekben és hosszakban kapható termékekből, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.