Tömlők, méteráru
ICH Sűrített levegő tömlő PTFE 8 x 6 PTFE Fehér Belső Ø: 6 mm 10 bar 10 m
Gyártó: ICH
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ICH Sűrített levegő tömlő PTFE 8 x 6 PTFE Fehér Belső Ø: 6 mm 10 bar 10 m
Termékazonosító: 870712
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 36 990 Ft/db)
36 990 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Gyártói szám | PTFE 8 x 6 |
| Tartalom | 10 m |
| Belső Ø | 6 mm |
| Anyag | PTFE |
| Működtető eszköz | Víz |
| Működtető eszköz | Sűrített levegő |
| Külső Ø | 8 mm |
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Hőmérséklet (max.) | 260 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -200 °C |
| Termék típus | Sűrített levegő tömlő |
| Termékazonosító | 870712 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ICH |
| Cikkszám | 583481 |
| Súly | 485 g |
| Vonalkód | 4016138662542 |
Tömlők méteráru kategóriánkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint például a Norgren, ICH, TRU COMPONENTS, Aerotec és Metabo termékei. Sűrített levegő tömlőinket különböző anyagokból és vastagságban kínáljuk, így biztosan megtalálod a megfelelő megoldást az automatizálási projektedhez. Választhatóak fekete, átlátszó vagy színes tömlők is, amelyek megfelelnek a 6 mm-es és 4 mm-es belső átmérővel rendelkező igényeknek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.