Tömlők, méteráru
ICH Sűrített levegő tömlő PE 08 x 06/50 Polietilén Átlátszó Belső Ø: 6 mm 8 bar 50 m
Gyártó: ICH
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ICH Sűrített levegő tömlő PE 08 x 06/50 Polietilén Átlátszó Belső Ø: 6 mm 8 bar 50 m
Termékazonosító: 846714
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Szín | Átlátszó |
|---|---|
| Gyártói szám | PE 08 x 06/50 |
| Tartalom | 50 m |
| Belső Ø | 6 mm |
| Anyag | Polietilén |
| Működtető eszköz | Víz |
| Működtető eszköz | Sűrített levegő |
| Külső Ø | 8 mm |
| Üzemi nyomás (max.) | 8 bar |
| Hőmérséklet (max.) | 40 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Termék típus | Sűrített levegő tömlő |
| Termékazonosító | 846714 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ICH |
| Cikkszám | 583420 |
| Súly | 1.032 kg |
| Vonalkód | 4016138662498 |
Tömlők méteráru kategóriánkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint például a Norgren, ICH, TRU COMPONENTS, Aerotec és Metabo termékei. Sűrített levegő tömlőinket különböző anyagokból és vastagságban kínáljuk, így biztosan megtalálod a megfelelő megoldást az automatizálási projektedhez. Választhatóak fekete, átlátszó vagy színes tömlők is, amelyek megfelelnek a 6 mm-es és 4 mm-es belső átmérővel rendelkező igényeknek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.