Tömlők, méteráru
ICH Sűrített levegő tömlő PE 04 x 02/53 Polietilén Piros Belső Ø: 2 mm 20 bar 50 m
Gyártó: ICH
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ICH Sűrített levegő tömlő PE 04 x 02/53 Polietilén Piros Belső Ø: 2 mm 20 bar 50 m
Termékazonosító: 846708
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 690 Ft/db)
9 690 Ft
| Szín | Piros |
|---|---|
| Gyártói szám | PE 04 x 02/53 |
| Tartalom | 50 m |
| Belső Ø | 2 mm |
| Anyag | Polietilén |
| Működtető eszköz | Víz |
| Működtető eszköz | Sűrített levegő |
| Külső Ø | 4 mm |
| Üzemi nyomás (max.) | 20 bar |
| Hőmérséklet (max.) | 40 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Termék típus | Sűrített levegő tömlő |
| Termékazonosító | 846708 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ICH |
| Cikkszám | 583365 |
| Súly | 420 g |
| Vonalkód | 4016138662450 |
Tömlők méteráru kategóriánkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint például a Norgren, ICH, TRU COMPONENTS, Aerotec és Metabo termékei. Sűrített levegő tömlőinket különböző anyagokból és vastagságban kínáljuk, így biztosan megtalálod a megfelelő megoldást az automatizálási projektedhez. Választhatóak fekete, átlátszó vagy színes tömlők is, amelyek megfelelnek a 6 mm-es és 4 mm-es belső átmérővel rendelkező igényeknek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.