ICH Cső 30503 Belső menet 1/8 Csap átmérő: 7 mm 1 db
Gyártó: ICH
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ICH Cső 30503 Belső menet 1/8 Csap átmérő: 7 mm 1 db
Termékazonosító: 846690
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 290 Ft/db)
1 290 Ft
| Gyártói szám | 30503 |
|---|---|
| Belső menet | 1/8" |
| Anyag | Sárgaréz |
| Anyagjellemző | Nikkelezett |
| Üzemi nyomás (max.) | 60 bar |
| Csap átmérő | 7 mm |
| Max. környezeti hőmérséklet | 150 °C |
| Termék típus | Cső |
| Termékazonosító | 846690 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ICH |
| Cikkszám | 583168 |
| Súly | 13 g |
| Vonalkód | 2050001267788 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.