Sűrített levegő készülék-tartozékok
ICH Cső 83191217 Csap átmérő: 12 mm Menet méret: 3/8 1 db
Gyártó: ICH
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ICH Cső 83191217 Csap átmérő: 12 mm Menet méret: 3/8 1 db
Termékazonosító: 846682
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 865 Ft/db)
865 Ft
| Gyártói szám | 83191217 |
|---|---|
| Kivitel | Kónikus |
| Anyag | Poliuretán |
| Menet | 3/8" |
| Anyag | PA |
| Csap átmérő | 12 mm |
| Termék típus | Cső |
| Termékazonosító | 846682 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ICH |
| Cikkszám | 583099 |
| Súly | 4.5 g |
| Vonalkód | 8718427051995 |
Sűrített levegős szerszámok kiegészítői és tartozékai itt megtalálhatók! ICH, Aerotec, Einhell, Metabo és Hazet márkák széles választékából válogathat. Sűrített levegő készleteket, tömlőcsatlakozókat, csatlakozókat és más fontos alkatrészeket kínálunk, hogy a munkád gördülékenyen menjen.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.