Sűrített levegő készülék-tartozékok
ICH Cső 30416 Külső menet: 1/4 Csap átmérő: 12 mm 1 db
Gyártó: ICH
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ICH Cső 30416 Külső menet: 1/4 Csap átmérő: 12 mm 1 db
Termékazonosító: 846671
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 865 Ft/db)
865 Ft
| Gyártói szám | 30416 |
|---|---|
| Külső menet | 1/4" |
| Anyag | Sárgaréz |
| Anyagjellemző | Nikkelezett |
| Üzemi nyomás (max.) | 60 bar |
| Csap átmérő | 12 mm |
| Max. környezeti hőmérséklet | 150 °C |
| Termék típus | Cső |
| Termékazonosító | 846671 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ICH |
| Cikkszám | 582990 |
| Súly | 16 g |
| Vonalkód | 2050001267658 |
Sűrített levegős szerszámok kiegészítői és tartozékai itt megtalálhatók! ICH, Aerotec, Einhell, Metabo és Hazet márkák széles választékából válogathat. Sűrített levegő készleteket, tömlőcsatlakozókat, csatlakozókat és más fontos alkatrészeket kínálunk, hogy a munkád gördülékenyen menjen.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.