Univerzális hálózati adapter, dugasztápegység 3 - 12 V/DC 600mA, HyCell 1201-0005
Gyártó: HyCell
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Beállítható hálózati adapter, 1201-0005Kimeneti feszültség: 3 - 12 V/DCMax. 600 mAh-s fogyasztókhozUSB-s aljzatTeljesítmény: 3,6WUniverzális hálózati adapter számos végkészülékhez. Ezzel a hálózati adapterrel számos elektr...
Termékazonosító: 378562
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 690 Ft/db)
4 690 Ft
Kimeneti feszültség: 3 - 12 V/DC
Max. 600 mAh-s fogyasztókhoz
USB-s aljzat
Teljesítmény: 3,6W
Univerzális hálózati adapter számos végkészülékhez. Ezzel a hálózati adapterrel számos elektronikai kis készülék működtethető, pl. zsebszámológépek, digitális kamerák, mérőműszerek, MP3 lejátszók, CD lejátszók stb. A sok különböző készülékhez a legjobb kompatibilitás eléréséhez nyolc részes dugókészlettel és egy USB adapterrel szállítjuk. A vele szállított hagyományos jack- és üreges dugók ideális érintkezésről gondoskodnak. Teljesen mindegy, melyik készüléket kell működtetnie. A hálózati adapter hátlapján egy forgató szabályozóval állítható be a kimenő feszültség. A HyCell hálózati adapter rövidzár ellen védett és feszültség stabilizált.
Jellemzők:
Átkapcsolható kimenő feszültség · Rövidzárlat ellen védett · Stabilizált feszültségű.
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Aljzat dugó · Bemeneti feszültség: 100 - 240 V/AC · Bemeneti feszültség (max.): 240 V/AC · Bemeneti feszültség (min.): 100 V/AC · Dugó (hálózati adapter): null,Üreges dugó 5,5/2,5,null,null,null,null,Jack dugó 2,5,null,null · ErP státusz: Step 2 · Gyártói szám: 1201-0005 · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség: 3 V,4.5 V,5 V,6 V,7.5 V,9 V,12 V · Kimeneti áram: 600 mA · Kimeneti áram (max.): 300 mA · Méret, hossz: 68 mm · Méret, magasság: 68 mm · Méret, szélesség: 38 mm · Súly: 123 g · Teljesítmény: 3.6 W · Tápegység típus: Dugasztápegység, beállítható · Tápegységtípus: kapcsolóüzemű
Szállítás tartalma:
9 kimeneti dugó,Használati útmutató
| Típus | kapcsolóüzemű |
|---|---|
| Kimeneti áram (max.) | 300 mA |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 300 mA |
| Méret | (H x Sz x Ma) 68 x 38 x 68 mm |
| Magasság | 68 mm |
| Hossz | 68 mm |
| Szélesség | 38 mm |
| ErP státusz | Step 2 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.0/2.1 |
| Kimenet | Üreges dugó 5,5/2,5 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/2.1 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/1.5 |
| Kimenet | Üreges dugó, 4.0/1.7 |
| Kimenet | Üreges dugó, 3.5/1.35 |
| Kimenet | Jack dugó 2,5 |
| Kimenet | Jack dugó 3,5 |
| Kimenet | USB |
| Bemeneti feszültség | 115 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 230 V/AC |
| Gyártói szám | 1201-0005 |
| Bemeneti feszültség (max.) | 240 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 100 V/AC |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Kimeneti feszültség | 3 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 4.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 6 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 7.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 9 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 12 V/DC |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 3.6 W |
| Kimeneti áram | 600 mA |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V/AC |
| Súly | 123 g |
| Termék típus | Dugasztápegység, beállítható |
| Termékazonosító | 378562 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HyCell |
| Cikkszám | 1496992 |
| Súly | 149 g |
| Vonalkód | 4013674065097 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.