LR41 gombelem, alkáli mangán, 1,5V, 30 mAh, 4 db, HyCell AG3, V3GA, G3A, 3GA, 192, L736, LR736, RW87, GP192
Gyártó: HyCell
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Gombelem LR41, 4 részes készlet4 darabos készletIdeális órákhoz, zsebszámológépekhez, játékokhoz, lámpákhoz, és más kis készülékekhez.Műszaki adatok: Akku/elem típus: Gombelem · Elem- és akkuméret: LR 41 · Elem-/akk...
Termékazonosító: 382756
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 705 Ft/db)
705 Ft
4 darabos készlet
Ideális órákhoz, zsebszámológépekhez, játékokhoz, lámpákhoz, és más kis készülékekhez.
Műszaki adatok:
Akku/elem típus: Gombelem · Elem- és akkuméret: LR 41 · Elem-/akkutechnológia: Alkáli mangán · Feszültség: 1.5 V · Hasonló típusú elemek- és akkuk: AG3,V3GA,G3A,3GA,192,L736,LR736,RW87,GP192 · Hőmérséklettartomány: -20...+60 °C · Kapacitás (mAh, Ah): 30 mAh · Méret, magasság: 3.6 mm · Tartalom: 4 db · Átmérő: 7.9 mm · Újratölthető: Nem
| Méret | LR 41 |
|---|---|
| Technológia | Alkáli mangán |
| Feszültség | 1.5 V |
| Kapacitás | 30 mAh |
| Magasság | 3.6 mm |
| Átmérő | 7.9 mm |
| Hőmérséklettartomány | -20...+60 °C |
| Alternatív megnevezések | AG3 |
| Alternatív megnevezések | V3GA |
| Alternatív megnevezések | G3A |
| Alternatív megnevezések | 3GA |
| Alternatív megnevezések | 192 |
| Alternatív megnevezések | L736 |
| Alternatív megnevezések | LR736 |
| Alternatív megnevezések | RW87 |
| Alternatív megnevezések | GP192 |
| Tartalom | 4 db |
| Újratölthető | Nem |
| Méret | (Ø x Ma) 7.9 mm x 3.6 mm |
| Termék típus | Gombelem |
| Termékazonosító | 382756 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HyCell |
| Cikkszám | 1405646 |
| Súly | 7 g |
| Vonalkód | 4013674025985 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.