Kalibrátorok
HT Instruments HT8051 Kalibrátor Feszültség, Áram Lítiumion akku (beépített)
Gyártó: HT Instruments
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HT Instruments HT8051 Kalibrátor Feszültség, Áram Lítiumion akku (beépített)
Termékazonosító: 807789
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 348 990 Ft/db)
348 990 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 300 x 80 x 50 mm |
|---|---|
| Súly | 1000 g |
| Magasság | 50 mm |
| Hossz | 300 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Mérés | Feszültség |
| Mérés | Áram |
| Tápellátás | Lítiumion akku (beépített) |
| Termék típus | Kalibrátor |
| Termékazonosító | 807789 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HT Instruments |
| Cikkszám | 1081390 |
| Súly | 1.914 kg |
| Vonalkód | 8033772797597 |
A pontos mérések kulcsa: Kalibrátorok! Mérőműszerek hiteles működéséhez elengedhetetlen a kalibráció. E kategóriában megtalálhatók a Fluke, Voltcraft, Gossen Metrawatt és HT Instruments márkák által gyártott kalibrátorok, amelyekkel infravörös hőmérők, áram-feszültség mérőeszközök vagy hangkalibrátorok pontosságát garantálhatja. Válassza ki a megfelelőt az Ön mérési igényeinek megfelelően!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.