HSM SECURIO C16 Iratmegsemmisítő Csíkokra vágás 3.9 mm 25 l Lapok száma (max.): 14 lap Szintén megsemmisíti Gemkapcsot, Tűzőkapcsot, Hitelkártyát
Gyártó: HSM
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HSM SECURIO C16 Iratmegsemmisítő 14 Blatt csíkokra vágás 3.9 mm P-2 25 l Szintén megsemmisíti Gemkapcsot,Tűzőkapcsot,HitelkártyátIratmegsemmisítő SECURIO C16 csíkokra vágás 3.9 mm 25 l...
Termékazonosító: 928881
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 102 990 Ft/db)
102 990 Ft
HSM
SECURIO C16
Iratmegsemmisítő
14 Blatt
csíkokra vágás
3.9 mm
P-2
25 l
Szintén megsemmisíti Gemkapcsot,Tűzőkapcsot,Hitelkártyát
Iratmegsemmisítő SECURIO C16 csíkokra vágás 3.9 mm 25 l
Helytakarékos, csendes és megbízható
Ideális otthoni irodához
Kiváló minőségű acélvágó tengelyek - érzékeny a kapcsokra és a gemkapcsokra
HSM SECURIO C16 iratmegsemmisítő
Kicsi, elegáns és biztonságos. Ideális iratmegsemmisítő a magánterülethez vagy a kis irodához. Edzett acélból készült vágótengelyekkel és nyomásérzékeny biztonsági elemmel.
Minőség "Gyártva Németországban"
A kiváló minőségű anyagok és a bevált "Made in Germany" minőség garantálják a biztonságot és a tartósságot.
Robusztus acélvágó tengelyek
A keményített acélvágó tengelyek érzéketlenek a kapcsokra és a gemkapcsokra, és garantálják a tartósságot.
Papírelakadás elleni funkció
A túlterhelésvédelemmel ellátott papíradagoló csökkenti a papírelakadásokat és fenntartja a magas átviteli sebességet.
Energiatakarékosság - nulla energiafogyasztás készenléti állapotban
Készenléti állapotban az aprító nem fogyaszt áramot.
Csendes működés
A csendes üzemmód minimalizálja a munkahelyi zajt.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Automatikus indítás és leállítás · Kiváló minőségű anyagok és a biztonság és a tartósság érdekében · Nulla energiafogyasztás készenléti üzemmódban · A csendes működés minimálisra csökkenti a munkahelyi zajt · Az automatikus papírbetáplálás túlterhelés elleni védelemmel csökkenti a papír elakadását · A készülék automatikusan kikapcsol, amikor a biztonsági elemet megnyomják · Szintjelző az ellenőrző ablakban Gyűjtőtartály · A gyűjtőedény könnyű ürítése a ház eltávolítható felső részének köszönhetően. · A porkibocsátást független intézet ellenőrzi: A munkahelyen történő közvetlen felhasználás ártalmatlan. · Visszatérő kulcs · A dokumentum-aprító megkapta a fenntarthatóságát
Technical specifications:
ATT.LOV.SAFETY_CLASS_DIN: #####Schutzklasse 1 (Normaler Bedarf ür interne Daten) · Gyűjtőtartály: 25 l · Lapok száma (max.): 14 Blatt · Méret, magasság: 455 mm · Méret, mélység: 258 mm · Méret, szélesség: 366 mm · Részecske-/csík méret: 3.9 mm · Szintén megsemmisíti: Gemkapcsot,Tűzőkapcsot,Hitelkártyát · Szín: Fehér · Súly: 4 kg · További műszaki adatok: Hőmérséklettartomány -10 ... +25 °C · Vágás típus: csíkokra vágás · Vágási sebesség: 2.64 m/min · Vágási szélesség (max.): 225 mm · Zajkibocsátás (max.): 55 dB · Üzemi feszültség: 230 V
Package contents:
Iratmegsemmisítők · Felfogó tartály · Használati útmutató
| Biztonsági fokozat | 2 |
|---|---|
| Vágás típus | Csíkokra vágás |
| Részecske-/csík méret | 3.9 mm |
| Vágási szélesség (max.) | 225 mm |
| Lapok száma (max.) | 14 |
| Gyűjtőtartály | 25 l |
| Szintén megsemmisíti | Gemkapcsot |
| Szintén megsemmisíti | Tűzőkapcsot |
| Szintén megsemmisíti | Hitelkártyát |
| Vágási sebesség | 2.64 m/perc |
| Zajkibocsátás (max.) | 55 dB |
| Szélesség | 366 mm |
| Magasság | 455 mm |
| Mélység | 258 mm |
| Súly | 4 kg |
| Szín | Fehér |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 366 x 455 x 258 mm |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Blauer Engel DE-UZ 174 |
| Termék típus | Iratmegsemmisítő |
| Termékazonosító | 928881 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HSM |
| Cikkszám | 1300182 |
| Súly | 6.415 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.