Mini távirányítós versenyautó, RtR, HQ 500098
Gyártó: HQ
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mini RC-Racer, RtRRC jármű mini formátumbanHosszú menetidő, gyors töltési idő, jól irányíthatóTöltés közvetlenül a távirányítórólLED-es első- és hátsó lámpaA világ egyik legkisebb RC Racere! Ez a távirányított sportkocsi f...
Termékazonosító: 15094
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 390 Ft/db)
6 390 Ft
RC jármű mini formátumban
Hosszú menetidő, gyors töltési idő, jól irányítható
Töltés közvetlenül a távirányítóról
LED-es első- és hátsó lámpa
A világ egyik legkisebb RC Racere! Ez a távirányított sportkocsi fürge az úton, teljesen feltöltve hosszú a menetideje és a menettulajdonságaival lelkesít fiatalt és öreget! 4 pilont is szállítunk vele az akrobatikus manőverekhez. LED fényszórókkal (2 db LED) és hátsó fényekkel (1 db LED), amelyek a menetiránytól függően világítanak. Különösen praktikus: A gyorstöltő berendezés a távirányítóba van beépítve. Rövid töltési idők felhőtlen szórakozást biztosítanak.
Műszaki adatok:
Elektromotor típus: Brushed · Frekvencia: 27 + 40 MHz · Gyártói szám: 500098 · Modell típus: RC kezdő modellautó · Modellkivitel: RtR · Motor típus: Elektro · Méret, hossz: 68 mm
Szállítás tartalma:
Jármű · Távirányító · 4 db pilon · Használati útmutató.
Figyelem:
Egy meghatározott szín és frekvencia kiválasztása a megrendelésnél sajnos nem lehetséges!
| Frekvencia | 27 + 40 MHz |
|---|---|
| Hossz | 68 mm |
| Elektromotor típus | Brushed |
| Motor típus | Elektro |
| Gyártói szám | 500098 |
| Modellkivitel | RtR |
| Termék típus | RC kezdő modellautó |
| Termékazonosító | 15094 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HQ |
| Cikkszám | 239757 |
| Súly | 104 g |
| Vonalkód | 4031169196309 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.