Parkoló órák
HP Autozubehör 36.942 Parkoló korong 11 cm x 15 cm
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Autozubehör 36.942 Parkoló korong 11 cm x 15 cm
Termékazonosító: 916861
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 990 Ft/db)
3 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma) 11 cm x 15 cm |
|---|---|
| Szélesség | 11 cm |
| Magasság | 15 cm |
| Termék típus | Parkoló korong |
| Termékazonosító | 916861 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 855395 |
| Súly | 99 g |
A parkoló órák segítenek megkönnyíteni az autóparkolást és elkerülni a drága pótszámlákat. Kínálatunkban megtalálhatók mind elektronikus, mind hagyományos típusú parkoló órák, a népszerű HP Autozubehör, IWH, dnt és APA márkák termékeivel. Válasszon a kényelmes tapadókorongos vagy vízlehúzó törlővel ellátott korongok közül, és tegye parkolását egyszerűbbé!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.