Utánfutó tartozékok
HP Autozubehör 25.287 Utánfutó támasztó kerék Tömör gumi abroncs 1 db
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Autozubehör 25.287 Utánfutó támasztó kerék Tömör gumi abroncs 1 db
Termékazonosító: 916333
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Jellemzők | Tömör gumi abroncs |
|---|---|
| Felni anyag | Acéllemez |
| Teljes magasság | 745 mm |
| Emelési magasság | 220 mm |
| Anyag | Acél |
| Magasság | 525 mm |
| Kerékméret | 200 x 50 mm |
| Abroncs | tömör gumi |
| Cső Ø | 48 mm |
| Termék típus | Utánfutó támasztó kerék |
| Termékazonosító | 916333 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 853930 |
| Súly | 4.5 kg |
Az utántfutó tartozékok kategóriánkban megtalálhatók az összes szükséges kiegészítők a vontatáshoz. Calima, HP Autozubehör, IWH és SecoRüt márkák termékeivel biztosíthatjuk a biztonságos és hatékony vontatást. Válasszon Ön is a kínálatunkból vonóhorog sapkát, takaró kupakot, utántfutó biztonsági fékező kábelt vagy akár egy 750 kg-os acél vonófejet.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Köszönöm! :)
Qpack38 –