Utánfutó tartozékok
HP Autozubehör 11.036 Ék-tartó Műanyag 170 mm x 95 mm x 20 mm
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Autozubehör 11.036 Ék-tartó Műanyag 170 mm x 95 mm x 20 mm
Termékazonosító: 916192
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 190 Ft/db)
4 190 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 170 x 95 x 20 mm |
|---|---|
| Tartalom | 1 pár |
| Anyag | Műanyag |
| Szélesség | 95 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Hossz | 170 mm |
| Termék típus | Ék-tartó |
| Termékazonosító | 916192 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 852844 |
| Súly | 94 g |
Az utántfutó tartozékok kategóriánkban megtalálhatók az összes szükséges kiegészítők a vontatáshoz. Calima, HP Autozubehör, IWH és SecoRüt márkák termékeivel biztosíthatjuk a biztonságos és hatékony vontatást. Válasszon Ön is a kínálatunkból vonóhorog sapkát, takaró kupakot, utántfutó biztonsági fékező kábelt vagy akár egy 750 kg-os acél vonófejet.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.