Takarítóeszközök
HP Autozubehör 71730 weich #####Insektenschwamm 1 db (H x Sz x Ma) 100 x 70 x 50 mm
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Autozubehör 71730 weich #####Insektenschwamm 1 db (H x Sz x Ma) 100 x 70 x 50 mm
Termékazonosító: 900720
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 835 Ft/db)
835 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 100 x 70 x 50 mm |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 50 mm |
| Hossz | 100 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Kivitel | Lágy |
| Felhasználás | Autószivacsok |
| Termékazonosító | 900720 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 841440 |
| Súly | 11 g |
| Vonalkód | 4007928717306 |
A takarítóeszközök kategóriánkban megtalálhatók mindennapi feladatainkhoz szükséges eszközök, legyen szó lefolyótisztításról, ablakmosásról vagy egyszerűen csak a padló tisztításáról. Vileda, IWH, HP Autozubehör, Nigrin és APA márkák termékeivel garantáltan megtalálod a megfelelő eszközt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.