Biztonsági, vészhelyzeti autós kalapács övvágóval HP 10659
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Vészkalapács biztonsági őv vágóvalFelcsavarozható tartóval és fényvisszaverő matricávalMasszív műanyagbólBiztonsági övvágóvalA német közlekedésbiztonsági szolgálat ajánlja!Méret: 18,3 x 8,6 cmMasszív műanyagból, rögzít...
Termékazonosító: 889593
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
Felcsavarozható tartóval és fényvisszaverő matricával
Masszív műanyagból
Biztonsági övvágóval
A német közlekedésbiztonsági szolgálat ajánlja!
Méret: 18,3 x 8,6 cm
Masszív műanyagból, rögzítő alaplappal, fényvisszaverő matricával és övvágóval · A német közlekedésbiztonsági szolgálat ajánlja! · Méret: 18,3 x 8,6 cm
Műszaki adatok:
Jellemzők: Tartóval,Biztonsági öv vágó,Üvegtörő · Méret, hossz: 23.5 cm · Méret, magasság: 3.5 cm · Méret, szélesség: 14 cm · Szín: Piros · Súly: 0.19 kg · Tartalom: 1 db · Termék típus: Vészkalapács
Szállítás tartalma:
Vészkalapács,Rögzítő lap
| Méret | (H x Sz x Ma) 23.5 x 14 x 3.5 cm |
|---|---|
| Szín | Piros |
| Súly | 0.19 kg |
| Tartalom | 1 db |
| Jellemzők | Tartóval |
| Jellemzők | Biztonsági öv vágó |
| Jellemzők | Üvegtörő |
| Szélesség | 14 cm |
| Magasság | 3.5 cm |
| Hossz | 23.5 cm |
| Anyag | Műanyag |
| Felhasználási terület | Autó |
| Termék típus | Vészkalapács |
| Termékazonosító | 889593 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 753199 |
| Súly | 190 g |
| Vonalkód | 4007928106599 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.