Utánfutó tartozékok
HP Autozubehör 10275 Kiegészítő tükör Műanyag 115 mm x 160 mm
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Autozubehör 10275 Kiegészítő tükör Műanyag 115 mm x 160 mm
Termékazonosító: 900768
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 790 Ft/db)
9 790 Ft
| Méret | (H x Sz) 115 mm x 160 mm |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Súly | 400 g |
| Tartalom | 1 db |
| Anyag | Műanyag |
| Szélesség | 160 mm |
| Hossz | 115 mm |
| Termék típus | Kiegészítő tükör |
| Termékazonosító | 900768 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 753158 |
| Súly | 362 g |
| Vonalkód | 4007928102751 |
Az utántfutó tartozékok kategóriánkban megtalálhatók az összes szükséges kiegészítők a vontatáshoz. Calima, HP Autozubehör, IWH és SecoRüt márkák termékeivel biztosíthatjuk a biztonságos és hatékony vontatást. Válasszon Ön is a kínálatunkból vonóhorog sapkát, takaró kupakot, utántfutó biztonsági fékező kábelt vagy akár egy 750 kg-os acél vonófejet.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.