HP Autozubehör Gyorsindító rendszer 7 in1 Power Pack 900A 20717 Indulási segédáram=400 A 2 db 12 V-os kimenet, Töltési állapot kijelzés, Fém fogók,
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Gyorsindító rendszer 7 in1 tápegység 900AKompresszorFeszültségátalakító 12 - 230 VLED-es munkalámpa2 db 12 V-os aljzat 2 USB aljzatEz a szöveg gépi fordítással készült.Jellemzők: Kompresszor · 2 további...
Termékazonosító: 979273
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 86 990 Ft/db)
86 990 Ft
Kompresszor
Feszültségátalakító 12 - 230 V
LED-es munkalámpa
2 db 12 V-os aljzat
2 USB aljzat
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők: Kompresszor · 2 további adapter szabadidős cikkekhez Feszültségátalakító 12 - 230 V 150 W · 5 LED-es munkalámpa · Védelmi áramkör és automatikus biztosíték · Be / ki kapcsoló, 2 db 12 V-os aljzat · 230 V-os aljzat · 2 USB aljzat · Iránytű · Töltésszint jelző · Ugróindító kábelek / bilincsek tartója · Töltse a mellékelt 230 V-os tápegységgel vagy 12 V-os szivargyújtó aljzaton keresztül.
Műszaki adatok: Beépített akku: Ólom · Csúcsáram (12V): 900 A · Energiaállomás jellemzők: 2 db 12 V-os kimenet, Töltési állapot kijelzés, Fém fogók, Kompresszor, SOS jelzőfény, 2 db USB-s dugalj, Munkalámpa · Indulási segédáram: 400 A · Kapacitás (mAh, Ah): 17 Ah · Méret, hossz: 31 cm · Méret, magasság: 27.5 cm · Méret, szélesség: 22.5 cm · Súly: 8.8 kg · Tölthető: 230 V, 12 V · Üzemi nyomás (max.): 18 bar
| Méret | (H x Sz x Ma) 31 x 22.5 x 27.5 cm |
|---|---|
| Tölthető | 230 V |
| Tölthető | 12 V |
| Max. üzemi nyomás | 18 bar |
| Jellemzők | 2 db 12 V-os kimenet |
| Jellemzők | Töltési állapot kijelzés |
| Jellemzők | Fém fogók |
| Jellemzők | Kompresszor |
| Jellemzők | SOS jelzőfény |
| Jellemzők | 2 db USB-s dugalj |
| Jellemzők | Munkalámpa |
| Súly | 8.8 kg |
| Kapacitás | 17 Ah |
| Szélesség | 22.5 cm |
| Magasság | 27.5 cm |
| Hossz | 31 cm |
| Csúcsáram (12V) | 900 A |
| Indulási segédáram | 400 A |
| Beépített akku | Ólom |
| Termék típus | Gyorsindító rendszer |
| Termékazonosító | 979273 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 2205140 |
| Súly | 8.94 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.