Autós kompresszor 12/230 V, HP Autozubehör
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Légkompresszor 12/230VKülönösen nagy teljesítmény, 20 l/perc, 0-7 barBeépített manométer3 db szelep adapterKülönösen nagy teljesítményű, közvetlen meghajtású motor. Manométer a mért érték kijelzésével Újrafelhasználható nylont...
Termékazonosító: 386816
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
Különösen nagy teljesítmény, 20 l/perc, 0-7 bar
Beépített manométer
3 db szelep adapter
Különösen nagy teljesítményű, közvetlen meghajtású motor. Manométer a mért érték kijelzésével Újrafelhasználható nylontáskában 3 kiegészítő adapterrel kerékpár gumikhoz és szabadidős eszközökhöz.
Jellemzők:
Csatlakozókábel 230V 300 cm, 12V 150 cm · Biztosíték a szivargyújtó dugójában · Be-/ kikapcsoló · Légtömlő hossz 80 cm · Dugattyú átmérő 22 mm
Műszaki adatok:
Kompresszor jellemzők: Analóg manométer · Súly: 2 kg · Termék típus: Kompresszor · Tápellátás: Gépjármű dugóval,Hálózatról üzemeltetett · Üzemi feszültség: 12 V,230 V · Üzemi nyomás (max.): 7 bar
| Üzemi nyomás (max.) | 7 bar |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Súly | 2 kg |
| Jellemzők | Analóg manométer |
| Tápellátás | Gépjármű dugóval |
| Tápellátás | Hálózatról üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 12/230 V |
| Termék típus | Kompresszor |
| Termékazonosító | 386816 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 1484528 |
| Súly | 2.1 kg |
| Vonalkód | 4007928212641 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.