Autó ajtó élvédő csík, átlátszó, 670 x 8 mm, HP Autozubehör
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Ajtóél védőléc, átlátszóMegakadályozza a fényezést érő károkatMéretre vághatóSpeciális ragasztóMegakadályozza az ajtóélen a fényezés sérülést és a rozsdásodást. A hajlékony anyag minden ajtó alakhoz képes igazodni, időjárásáll...
Termékazonosító: 394929
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
Megakadályozza a fényezést érő károkat
Méretre vágható
Speciális ragasztó
Megakadályozza az ajtóélen a fényezés sérülést és a rozsdásodást. A hajlékony anyag minden ajtó alakhoz képes igazodni, időjárásálló, és ellenáll a gépi autómosásnak. Kivágható, speciális ragasztó bevonat, amit a rögzítéshez fel kell melegíteni.
Műszaki adatok:
Méret, hossz: 670 mm · Méret, szélesség: 8 mm · Szín: Átlátszó · Tartalom: 1 pár
| Szín | Átlátszó |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 670 mm x 8 mm |
| Tartalom | 1 pár |
| Hossz | 670 mm |
| Szélesség | 8 mm |
| Alkalmas | Universal |
| Alkalmas modell | Universal |
| Termék típus | Ajtóélvédő léc |
| Termékazonosító | 394929 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 1484518 |
| Súly | 63 g |
| Vonalkód | 4007928182784 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Korrekt,megbízható eladó!!!Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
berkes777 –