Mágneses szélvédő takaró és oldalablak takaró 285 cm x 97 cm HP Autozubehör 18243
Gyártó: HP Autozubehör
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mágneses első szélvédő és oldalablak védelemVédi a szélvédő és oldalablakokat, tükröket és ajtózárakat.Jégmentes szélvédő üveg télenHőstop nyáronVédi a szélvédőt és az első oldalablakokat, külső tükröt és az ajtózárakat a fagy...
Termékazonosító: 320932
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 990 Ft/db)
9 990 Ft
Védi a szélvédő és oldalablakokat, tükröket és ajtózárakat.
Jégmentes szélvédő üveg télen
Hőstop nyáron
Védi a szélvédőt és az első oldalablakokat, külső tükröt és az ajtózárakat a fagytól és hótól. A belső oldalán két nyelv van, amelyet rögzítés és lopásvédelem végett be kell csíptetni az ajtókba. Az oldalablak védelmet a beépített mágnesekkel egyszerűen és gyorsan ráerősítheti a tető és ajtó lemezére.
Jellemzők:
A lefedés hossza a szárnyakkal együtt (oldalablakok): 285 cm · A lefedés magassága: 97 cm · Szárnyak magassága: 150 cm.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Személygépkocsi · Kivitel: Ablak lefedés · Méret, magasság: 97 cm · Méret, szélesség: 285 cm · Szín: Ezüst · Tartalom: 1 db
| Méret | (Sz x Ma) 285 cm x 97 cm |
|---|---|
| Alkalmazási javaslat | Személygépkocsi |
| Alkalmazási javaslat | Lakókocsik |
| Alkalmazási javaslat | Furgon |
| Alkalmazási javaslat | SUV |
| Szín | Ezüst |
| Tartalom | 1 db |
| Alkalmas | Személygépkocsi |
| Szélesség | 285 cm |
| Magasság | 97 cm |
| Jellemzők | Első- és oldalablak védelem |
| Jellemzők | Lopás elleni védelem |
| Kivitel | Ablak lefedés |
| Termék típus | Szélvédő takaró |
| Termékazonosító | 320932 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 1331035 |
| Súly | 666 g |
| Vonalkód | 4007928182432 |
5 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Megbízható, gyors eladó. Ajánlom mindenkinek !
koteles39 –