Autóponyvák
HP Autozubehör 18260 Outdoor Garázs (H x Sz x Ma) 483 x 178 x 119 cm Alkalmas (autómárka): Universal
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Autozubehör 18260 Outdoor Garázs (H x Sz x Ma) 483 x 178 x 119 cm Alkalmas (autómárka): Universal
Termékazonosító: 971972
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 24 990 Ft/db)
24 990 Ft
| Szín | Ezüst |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 483 x 178 x 119 cm |
| Magasság | 119 cm |
| Hossz | 483 cm |
| Szélesség | 178 cm |
| Alkalmas | Universal |
| Alkalmas modell | Universal |
| Alkalmas | Gépjármű kombi- és meredek hátsó rész |
| Anyag | PEVA |
| Méret | L |
| Kivitel | Méret kombinált L |
| Kivitel | Garázs |
| Termék típus | Garázs |
| Termékazonosító | 971972 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 1276873 |
| Súly | 3.39 kg |
Védjük meg autóját az időjárás viszontagságaitól! Ebben a kategóriában megtalálhatja a legkülönbözőbb méretű és típusú autóponyvákat, amelyek tökéletes védelmet nyújtanak eső, hó, fagy vagy erős napsugárzás ellen. Renowned márkák, mint az HP Autozubehör, IWH és APA kínálatából válogathat, hogy megtalálja a legmegfelelőbb ponyvát járművéhez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.