HP Autozubehör Grattoir à givre rouge et noir Műanyag Jégkaparó / hóseprű Lágy markolat (H x Sz x Ma) 32 x 11.5 x 3.5 cm Fekete, Piros
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Autozubehör Grattoir à givre rouge et noir Műanyag Jégkaparó / hóseprű Lágy markolat (H x Sz x Ma) 32 x 11.5 x 3.5 cm Fekete, Piros
Termékazonosító: 900785
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 590 Ft/db)
2 590 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 32 x 11.5 x 3.5 cm |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Szín | Piros |
| Tartalom | 1 db |
| Szélesség | 11.5 cm |
| Magasság | 3.5 cm |
| Hossz | 32 cm |
| Jellemzők | Lágy markolat |
| Termék típus | Jégkaparó / hóseprű |
| Termékazonosító | 900785 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 1276835 |
| Súly | 120 g |
| Vonalkód | 4007928184306 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.