HP Autozubehör 28327 Gépjármű billenőkapcsoló 12 V/DC 1 db
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Autozubehör 28327 Gépjármű billenőkapcsoló 12 V/DC 1 db
Termékazonosító: 932332
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 090 Ft/db)
2 090 Ft
| Szín | Piros |
|---|---|
| Hossz | 26 mm |
| Szélesség | 12 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 26 mm x 12 mm |
| Gyártói szám | 28327 |
| Gyártói szám | 28327 |
| Feszültség | 12 V |
| Termék típus | Gépjármű billenőkapcsoló |
| Termékazonosító | 932332 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 1276811 |
| Súly | 15 g |
| Kategória | Autó, hobbi és háztartás>Autó és kerékpár>Autóápolás, karbantartás és járműfelszerelés>Autó karbantartás, autós szerszámok>Autós elektromos kiegészítők>Autós kapcsolók |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.