HP tonerek
HP Toner 49A Eredeti Fekete 2500 oldal Q5949A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 49A Eredeti Fekete 2500 oldal Q5949A
Termékazonosító: 786944
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 73 990 Ft/db)
73 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | Q5949A |
| Rövid kód | 49A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Fekete |
| Oldalkapacitás (max.) | 2500 oldal |
| Oldalkapacitás (fekete) | 2500 oldal |
| Alkalmas | Laserjet 1160 Serie, Laserjet 1320, Laserjet 1320 N, Laserjet 1320 NW, Laserjet 1320 TN, Laserjet 3390 All-in-One, Laserjet 3392 All-in-One |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 786944 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 987776 |
| Súly | 1.04 kg |
| Vonalkód | 829160319551 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.