HP tonerek
HP Toner 36A Eredeti Fekete 2000 oldal CB436A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 36A Eredeti Fekete 2000 oldal CB436A
Termékazonosító: 786730
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 56 990 Ft/db)
56 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | CB436A |
| Rövid kód | 36A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Fekete |
| Oldalkapacitás (max.) | 2000 oldal |
| Oldalkapacitás (fekete) | 2000 oldal |
| Alkalmas | Laserjet M 1120 MFP, Laserjet M 1120 N MFP, Laserjet M 1522 NF MFP, Laserjet M 1522 N MFP, Laserjet P 1505, Laserjet P 1505 N |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 786730 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 914461 |
| Súly | 817 g |
| Vonalkód | 882780905221 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.