HP tonerek
HP Toner 128A Eredeti Fekete 2000 oldal CE320A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 128A Eredeti Fekete 2000 oldal CE320A
Termékazonosító: 786710
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 51 990 Ft/db)
51 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | CE320A |
| Rövid kód | 128A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Fekete |
| Oldalkapacitás (max.) | 2000 oldal |
| Oldalkapacitás (fekete) | 2000 oldal |
| Alkalmas | Color Laserjet Pro CM 1411 FN, Color Laserjet Pro CM 1412 FN, Color Laserjet Pro CM 1413 FN, Color Laserjet Pro CM 1415 FN, Color Laserjet Pro CM 1415 FNW, Color Laserjet Pro CM 1416 FNW, Color Laserjet Pro CM 1417 FNW, Color Laserjet Pro CM 1418 FNW, Color Laserjet Pro CP 1521 N, Color Laserjet Pro CP 1522 N, Color Laserjet Pro CP 1523 N, Color Laserjet Pro CP 1525 N, Color Laserjet Pro CP 1525 NW, Color Laserjet Pro CP 1526 NW, Color Laserjet Pro CP 1527 NW, Color Laserjet Pro CP 1528 NW |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 786710 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 882286 |
| Súly | 784 g |
| Vonalkód | 884420854500 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.