HP tonerek
HP Toner 126A Eredeti Cián 1000 oldal CE311A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 126A Eredeti Cián 1000 oldal CE311A
Termékazonosító: 786705
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 40 990 Ft/db)
40 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | CE311A |
| Rövid kód | 126A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Cián |
| Oldalkapacitás (max.) | 1000 oldal |
| Oldaltávolság (színes) | 1000 oldal |
| Alkalmas | Color Laserjet Pro CP 1021, Color Laserjet Pro CP 1022, Color Laserjet Pro CP 1023, Color Laserjet Pro CP 1025, Color Laserjet Pro CP 1025 NW, Color Laserjet Pro CP 1026 NW, Color Laserjet Pro CP 1027 NW, Color Laserjet Pro CP 1028 NW, Laserjet Pro 100 MFP M 175 A, Laserjet Pro 100 MFP M 175 NW, Laserjet Pro 200 MFP M 275 A, Laserjet Pro 200 MFP M 275 NW, TopShot Laserjet Pro M 275 A, TopShot Laserjet Pro M 275 NW |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 786705 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 882278 |
| Súly | 461 g |
| Vonalkód | 884962161135 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.