HP tonerek
HP Toner 78A Eredeti Fekete 2100 oldal CE278A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 78A Eredeti Fekete 2100 oldal CE278A
Termékazonosító: 786687
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 57 990 Ft/db)
57 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | CE278A |
| Rövid kód | 78A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Fekete |
| Oldalkapacitás (max.) | 2100 oldal |
| Oldalkapacitás (fekete) | 2100 oldal |
| Alkalmas | Laserjet Pro M 1536 DNF, Laserjet Pro M 1537 DNF, Laserjet Pro M 1538 DNF, Laserjet Pro M 1539 DNF, Laserjet Pro P 1566, Laserjet Pro P 1567, Laserjet Pro P 1568, Laserjet Pro P 1569, Laserjet Pro P 1601, Laserjet Pro P 1602, Laserjet Pro P 1603, Laserjet Pro P 1604, Laserjet Pro P 1605, Laserjet Pro P 1606 DN, Laserjet Pro P 1606 N, Laserjet Pro P 1607 DN, Laserjet Pro P 1608 DN, Laserjet Pro P 1609 DN |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 786687 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 881614 |
| Súly | 818 g |
| Vonalkód | 884420588702 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.