HP tonerek
HP Toner 125A Eredeti Sárga 1400 oldal CB542A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 125A Eredeti Sárga 1400 oldal CB542A
Termékazonosító: 786680
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 51 990 Ft/db)
51 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | CB542A |
| Rövid kód | 125A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Sárga |
| Oldalkapacitás (max.) | 1400 oldal |
| Oldaltávolság (színes) | 1400 oldal |
| Alkalmas | Color Laserjet CM 1312 CB MFP, Color Laserjet CM 1312 CI MFP, Color Laserjet CM 1312 EB MFP, Color Laserjet CM 1312 EI MFP, Color Laserjet CM 1312 MFP, Color Laserjet CM 1312 NFI MFP, Color Laserjet CM 1312 WB MFP, Color Laserjet CM 1312 WI MFP, Color Laserjet CM 1512 A, Color Laserjet CM 1512 H, Color Laserjet CM 1512 NFI, Color Laserjet CM 1512 W, Color Laserjet CP 1210, Color Laserjet CP 1213, Color Laserjet CP 1214, Color Laserjet CP 1214 N, Color Laserjet CP 1215, Color Laserjet CP 1216, Color Laserjet CP 1217, Color Laserjet CP 1513, Color Laserjet CP 1513 N, Color Laserjet CP 1514 N, Color Laserjet CP 1515 N, Color Laserjet CP 1516 N, Color Laserjet CP 1517 N, Color Laserjet CP 1517 NI, Color Laserjet CP 1518, Color Laserjet CP 1518 NI, Color Laserjet CP 1519 N, Color Laserjet CP 1519 NI |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 786680 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 881532 |
| Súly | 787 g |
| Vonalkód | 808736839198 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.