HP Toner 131A Eredeti Bíbor 1800 oldal CF213A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 131A Eredeti Bíbor 1800 oldal CF213A
Termékazonosító: 786624
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 60 990 Ft/db)
60 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | CF213A |
| Rövid kód | 131A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Bíbor |
| Oldalkapacitás (max.) | 1800 oldal |
| Oldaltávolság (színes) | 1800 oldal |
| Alkalmas | Laserjet Pro 200 Color M 251 N, Laserjet Pro 200 Color M 251 NW, Laserjet Pro 200 Color M 276 N, Laserjet Pro 200 Color M 276 NW |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 786624 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 659916 |
| Súly | 775 g |
| Vonalkód | 886111334995 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.