HP tonerek
HP Toner 131A Eredeti Sárga 1800 oldal CF212A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 131A Eredeti Sárga 1800 oldal CF212A
Termékazonosító: 786623
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 60 990 Ft/db)
60 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | CF212A |
| Rövid kód | 131A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Sárga |
| Oldalkapacitás (max.) | 1800 oldal |
| Oldaltávolság (színes) | 1800 oldal |
| Alkalmas | Laserjet Pro 200 Color M 251 N, Laserjet Pro 200 Color M 251 NW, Laserjet Pro 200 Color M 276 N, Laserjet Pro 200 Color M 276 NW |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 786623 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 659893 |
| Súly | 775 g |
| Vonalkód | 886111334988 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.