HP tonerek
HP Toner 80A Eredeti Fekete 2700 oldal CF280A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 80A Eredeti Fekete 2700 oldal CF280A
Termékazonosító: 786577
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 74 990 Ft/db)
74 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | CF280A |
| Rövid kód | 80A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Fekete |
| Oldalkapacitás (max.) | 2700 oldal |
| Oldalkapacitás (fekete) | 2700 oldal |
| Alkalmas | Laserjet Pro 400 M 401 A, Laserjet Pro 400 M 401 D, Laserjet Pro 400 M 401 DN, Laserjet Pro 400 M 401 DNE, Laserjet Pro 400 M 401 DW, Laserjet Pro 400 M 401 N, Laserjet Pro 400 MFP M 425 DN, Laserjet Pro 400 MFP M 425 DW |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 786577 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 613752 |
| Súly | 1.06 kg |
| Vonalkód | 886111144143 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.