HP tonerek
HP Toner 507A Eredeti Sárga 6000 oldal CE402A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 507A Eredeti Sárga 6000 oldal CE402A
Termékazonosító: 787002
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 156 990 Ft/db)
156 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | CE402A |
| Rövid kód | 507A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Sárga |
| Oldalkapacitás (max.) | 6000 oldal |
| Oldaltávolság (színes) | 6000 oldal |
| Alkalmas | Laserjet Enterprise 500 Color M551 DN, Laserjet Enterprise 500 Color M551 N, Laserjet Enterprise 500 Color M551 XH |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 787002 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 423666 |
| Súly | 1.465 kg |
| Vonalkód | 884962554586 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.