HP tonerek
HP Toner 130A Eredeti Cián 1000 oldal CF351A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 130A Eredeti Cián 1000 oldal CF351A
Termékazonosító: 785702
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 42 990 Ft/db)
42 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | CF351A |
| Rövid kód | 130A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Cián |
| Oldalkapacitás (max.) | 1000 oldal |
| Oldaltávolság (színes) | 1000 oldal |
| Alkalmas | Color Laserjet Pro MFP M 176 N, Color Laserjet Pro MFP M 177 FW |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 785702 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 1234328 |
| Súly | 457 g |
| Vonalkód | 886112939298 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.