HP tonerek
HP Toner 312A Eredeti Fekete 2400 oldal CF380A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 312A Eredeti Fekete 2400 oldal CF380A
Termékazonosító: 785696
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 66 990 Ft/db)
66 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | CF380A |
| Rövid kód | 312A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Fekete |
| Oldalkapacitás (max.) | 2400 oldal |
| Oldalkapacitás (fekete) | 2400 oldal |
| Alkalmas | Color LaserJet Pro MFP M 476 DN, Color LaserJet Pro MFP M 476 DW, Color LaserJet Pro MFP M 476 NW |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 785696 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 1221123 |
| Súly | 868 g |
| Vonalkód | 887111367747 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.