Tolómérők
Horex 2226518 Zseb tolómérő 200 mm
Gyártó: Horex
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Horex 2226518 Zseb tolómérő 200 mm
Termékazonosító: 870520
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 24 990 Ft/db)
24 990 Ft
| Mérési tartomány (max.) | 200 mm |
|---|---|
| Leolvasás | 0.05 mm |
| Csőrhossz | 50 mm |
| DIN szabvány | DIN 862 |
| Anyag | Acél |
| Anyagjellemző | Rozsdamentes |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Gyártói szám | 2226518 |
| Leolvasás | 0,05 mm / 1/128 inch |
| Mérési tartomány | 200 mm |
| Szabványok | DIN 862 |
| Termék típus | Zseb tolómérő |
| Termékazonosító | 870520 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Horex |
| Cikkszám | 819373 |
| Súly | 212 g |
| Vonalkód | 4029713252069 |
Precíz mérésekhez? A megfelelő tolómérővel könnyedén megvalósíthatja! Kínálatunkban megtalálja a klasszikus vonalzós tolóméréseket, mérőórás változatokat és digitális zsebtolómérőket is. Ismert márkák, mint a Dasqua, KS Tools, Horex, HELIOS PREISSER és Basetech garantálják a minőséget. Válassza ki a méreteknek megfelelő tolómérőt és induljon el a pontos munkába!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.