Tolómérők
Horex 2224516 Zseb tolómérő 150 mm
Gyártó: Horex
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Horex 2224516 Zseb tolómérő 150 mm
Termékazonosító: 849067
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
| Mérési tartomány (max.) | 150 mm |
|---|---|
| Leolvasás | 0.05 mm |
| Keresztmetszet | 16 x 3 mm |
| Csőrhossz | 40 mm |
| DIN szabvány | DIN 862 |
| Anyag | Acél |
| Anyagjellemző | Rozsdamentes |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Gyártói szám | 2224516 |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Analóg |
| Leolvasás | 0,05 mm |
| Mérési tartomány | 150 mm |
| Termék típus | Zseb tolómérő |
| Termékazonosító | 849067 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Horex |
| Cikkszám | 1198895 |
| Súly | 175 g |
| Vonalkód | 4029713252014 |
Precíz mérésekhez? A megfelelő tolómérővel könnyedén megvalósíthatja! Kínálatunkban megtalálja a klasszikus vonalzós tolóméréseket, mérőórás változatokat és digitális zsebtolómérőket is. Ismert márkák, mint a Dasqua, KS Tools, Horex, HELIOS PREISSER és Basetech garantálják a minőséget. Válassza ki a méreteknek megfelelő tolómérőt és induljon el a pontos munkába!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.