Csengő transzformátorok
Honeywell E3538N Csengő transzformátor 12 V/AC 1.5 A
Gyártó: Honeywell Home
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Honeywell E3538N Csengő transzformátor 12 V/AC 1.5 A
Termékazonosító: 955437
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 390 Ft/db)
8 390 Ft
| Kivitel | Kalapsínes |
|---|---|
| Kivitel | Falra szerelhető |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Kimeneti feszültség | 12 V/AC |
| Névleges áram (max.) | 1.5 A |
| Kivitel | E3538N, 12 V / AC, 1,5 A a beépítéshez és a felületre történő felszereléshez |
| Szélesség | 35 mm |
| Magasság | 53 mm |
| Mélység | 45 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 35 x 53 x 45 mm |
| Termék típus | Csengő transzformátor |
| Termékazonosító | 955437 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Honeywell Home |
| Cikkszám | 633020 |
| Súly | 303 g |
A csengő transzformátorok segítségével biztosíthatja az elektromos áram megfelelő feszültségét és teljesítményét a háztartási csengőkhöz. Válogasson a Wallair, Grothe, Hager, Zamel és Bittorf márkák széles választékából, melyek között megtalálhatja a 3 V/AC, 5 V/AC, 8 V/AC, 12 V/AC feszültségű transzformátorokat is. A kínálatban szerepelnek az 1.5 A és 5 A áramáteresztő képességű modellek is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.