Vonalkód olvasók
Honeywell AIDC Voyager 1250g Vonalkód olvasó Vezetékes 1D Lézer Fekete Kézi szkenner USB
Gyártó: Honeywell AIDC
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Honeywell AIDC Voyager 1250g Vonalkód olvasó Vezetékes 1D Lézer Fekete Kézi szkenner USB
Termékazonosító: 944316
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 33 990 Ft/db)
33 990 Ft
| Gyártói szám | Voyager 1250g |
|---|---|
| Kivitel | Kézi szkenner |
| Szkennelési technológia | Lézer |
| Olvasható kód típusok | 1D |
| Szkennelési sebesség | 100 szken/mp |
| Átvitel | Vezetékes |
| Alkalmazás | Kereskedelem |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozók | USB |
| Védelmi osztály | IP41 |
| Súly | 133 g |
| Súly megjegyzés | Tartozék nélkül |
| Termék típus | Vonalkód olvasó |
| Termékazonosító | 944316 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Honeywell AIDC |
| Cikkszám | 1308812 |
| Súly | 340 g |
Hatékony és megbízható vonalkód olvasókat keres? Renkforce, Honeywell AIDC, Zebra, Datalogic és Motorola márkák széles választékából válogathat! 1D USB-s kézi skannerek, lézeres olvasók és vezeték nélküli modellek is elérhetők. A Manhattan 401517 CCD vonalkód olvasó vagy a Honeywell Voyager 1200g és 1202g például kiváló választás lehet számodra.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.