Kábeldobok
Holzmann Maschinen H050500023 Kábeldob 15.00 m Fekete Védőérintkezős dugó
Gyártó: Holzmann Maschinen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Holzmann Maschinen H050500023 Kábeldob 15.00 m Fekete Védőérintkezős dugó
Termékazonosító: 872677
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 29 990 Ft/db)
29 990 Ft
| Kábelhossz | 15.00 m |
|---|---|
| Csatlakozó típus A | Védőérintkezős dugó |
| Dugó kivitel | egyoldalt hajlított |
| Csatlakozó típus B | Védőérintkezős csatlakozóaljzat |
| Dugaljak száma | 1 |
| Kábelszín | Fekete |
| Kábel típus | H07RN-F 3G 1,5 mm² |
| Alkalmazási terület | Kültér |
| Anyag | Műanyag |
| Jellemzők | Csévélővel |
| Névleges bemeneti feszültség | 230 V |
| Csatlakozási teljesítmény | 2300 W |
| Terhelhetőség (feltekerve/kitekerve) | 1000/2300 W |
| Súly | 6 kg |
| Termék típus | Kábeldob |
| Termékazonosító | 872677 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Holzmann Maschinen |
| Cikkszám | 814047 |
| Súly | 5.835 kg |
| Vonalkód | 9120039900063 |
Rendszeres kábelhasználat esetén a kábeldobok elengedhetetlenek. A Brennenstuhl, Sygonix, AS Schwabe és Adam Hall márkák kínálatában megtalálhatók az üres kábeldoboktól a törésálló modellekig, 22 méteres hosszúságúaktól a 50 méteresig. Válasszon a Renkforce vagy a saját márkájú Fali kábeldobok közül, és tartsa rendben a kábeleket!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Minden OK, ajánlott vaterás!
Osmund –